A Simple Key For Sekso pozos Unveiled

Kai kurios moterys turi užsilenkusią gimdą, packageų gimdos kaklelis gali būti kiek aukščiau gimdos. Pirmuoju atveju rekomenduojama kelių – alkūnių poza, antruoju – moteris ant nugaros, vyras viršuje.

Nusprendus užsiimti oraliniu seksu, pradėkite nuo ispaniško stiliaus stimuliacijos. Krūtinę patepkite nedideliu kiekiu lubrikanto ir jomis suspauskite vyro penį. Vėliau atsiklaupkite ir atlikite klasikinį oralinio sekso judesį.

Atsisėdusi ant kelių ir žiūrėdama savo vyrui į akis moteris patiria didžiulį malonumą. Ši poza yra itin intymi ir moterims suteikia aukščiausią palaimą.

Tai gana klasikinė oralinio sekso poza, tačiau, kad suteiktumėte šiek tiek intrigos, liepkite savo partneriui nusimesti visus drabužius, o jūs likite tik su apatiniais.

• Jeigu gimdos padėtis yra normali, galima po sėdmenimis pasikišti pagalvę, kelius prispausti prie krūtinės, o kojas pakelti.

Amazonės poza. Vyras atsisėda ant kėdės, o moteris atsisėda ant jo dešinės kojos, kad abi jos kojos būtų atsuktos į dešinę pusę nuo vyro. Poza tinka vyrams, susiduriantiems su pernelyg ankstyvos ejakuliacijos problema.

Dauguma žmonių niekada nepagalvoja išbandyti šią “išviršinio sekso” sortą, tačiau ji gali būti dievo dovana vyrams, kurie per greitai baigia.

Vyras paima moterį šuniuko poza. Jei priešais kabo veidrodis, galite retkarčiais žvilgtelėti į vienas kito rausvėjančius skruostus. Taip galima mylėtis ir moteriai atsirėmus į vonią.

„Arbatos pakelis“ – tai glamonių rūšis, kuomet į moters melt awayą ritmiškai nuleidinėjamas vyro kapšelis. Šis veiksmas kelia didelį susijaudinimą.

Kaip tai atlikti: Vienas iš būdų: iki pusės pripildykite vonią šilto vandens. Leiskite vyrui įsitaisyti pirmam, pati atsitūpkite ant jo, atsukdama jam nugarą. Jei turite reguliuojamą dušo galvutę, nustatykite pulsuojančią srovę ir sukiokite aplink savo klitorį.

Nepasitenkinimas savo išvaizda ir kūnu lytinį aktą paverčia ne tik gana nepatogiu, guess ir gana nuobodžiu.

Norint išbandyti šią sekso pozą, moteris turi atsiklaupti ant kelių, o tarp kojų pasidėti pagalvę.

– Pradėkite liežuvio galiuku važinėti nuo varpos pagrindo aukštyn ir žemyn, tarpuose apsukdama ratą aplink varpos galvutę.

Geriausia sekso poza, kurioje jausitės be galo savimi pasitikinti – wager kuri, kurios metu jūsų Sekso pozos partneris laiko jus už liemens. Galite liepti partneriui atsigulti ant nugaros, o jums ant jo užšokus savo rankomis tegul sugriebia jūsų liemenį ir pakelia šiek tiek į viršų.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *