Top Guidelines Of Sekso pozos

– Moteris guli ant nugaros ant lovos, galva šiek tiek nuleista nuo krašto, vyras klūpi šalia lovos.

Šiame straipsnyje pateikiama informacija skirta asmenims nuo eighteen satisfiedų, kurie pagal galiojančius LR įstatymus turi teisę naudotis tokio pobūdžio informacija. Jei jums nėra eighteen satisfiedų, prašome spausti NE ir neatidaryti šio straipsnio.

5. Sustok akimirka žavinga. Šioje pozoje vyras sėdi ištiesęs kojas, palinkęs atgal ir pasirėmęs ant rankų. Moteris sėdi viršuje, lygiai tokioje pat pozoje: jos rankos prie jo kojų, o kojos – už kj nugaros.

Vyras kaitaliodamas paviršutinę ir gilią įskverbtį gali stimuliuoti skirtingas makšties dalis.

Atėjus jūsų eilei patirti malonumą, tegul vyras atsiklaupia prieš jus, gulinčią ant lovos krašto, pakelia jūsų kojas ir uždeda sau ant pečių. Taip bus malonu ne tik jums, guess ir jūsų partneriui, nes jis galės grožėtis jūsų figūra.

Daugeliui moterų tai bus naujiena: sekso pozos, kurios kelia didžiausią riziką užsikrėsti šlapimo takų infekcija

Kokia esate lovoje: Žio Zodiako ženklo savininkės gali būti labai tikslios ir analitiškos. Norėdamos išvengti per didelio susikaupimo, nesirinkite sudėtingos pozos. Mes rekomenduojame garsiąją pozą „Sėlinantis tigras, Tūnantis drakonas“.

Rankomis ir pečiais jis remiasi į žemę, o klubai pakelti ties lovos kraštu, kad moteris galėtų patogiai pasilenkti. Šioje pozoje paspartėja kraujo tekėjimas, todėl pojūčiai būna Sekso pozos ryškesni.

Vieni mėgsta tradicines pozas, kiti linkę išbandyti vis kažką naujo, trečius pozą rinktis verčia aplinkybės, ketvirti nori pagreitinti arba sulėtinti orgazmą ir t. t. Sekso poza dažnai priklauso nuo partnerių kūno sudėjimo: ūgio, svorio, varpos ar makšties ilgio, moters dubens sandaros ir kt.

Puikiai tinka „beždžionėlė“ – vyras turi atsiremti į sieną ir pakelti jus suėmęs už užpakalio. Savo rankomis apsikabinkite jo kaklą, savo šlaunimis apglėbkite juosmenį ir pėdomis įsiremkite į sieną, kad jam būtų lengviau jus pamaloninti.

Husband or wifeė gali ilgai bučiuoti savo mylimojo kaklą, šnabždėti jam gundančius žodžius. Moteris šioje pozoje jaučiasi labai artima savo partneriui, globojama ir saugi, o vyras – demonstruoja kūno tvirtumą.

Kadangi tokioje pozoje staigūs judesiai sunkiai įmanomi, belieka tik lėtai siūbuoti, stebėti vienas kitą ir mėgautis.

Populiaru taip pat yra naudoti įvairius mini vibratorius – juos reikia laikyti rankose ir papildomai stimuliuoti klitorio zoną akto metu“, – patarė intymių prekių parduotuvės atstovai.

Ar žinojote, kad ilgai lauktas rezultatas – užsimezgusi nauja gyvybė – priklauso ne tik nuo lytinių aktų skaičiaus, wager ir nuo pozos?

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *